תמונה נוספת של פולפרופ' פול מילר, מהחוג לחינוך מיוחד, היה חוקר יצירתי, איכותי ואמיץ. עבודתו המוקפדת והיסודית נקטה עמדה מקורית בהתפתחות האוריינות אצל כבדי שמיעה. פול היה לא רק חוקר של שפה וקריאה בקרב כבדי השמיעה, אלא גם יוצר של דרכי התערבות בקהילה.

תרומתו לחקר כבדות שמיעה עד חרשות משמעותית ביותר ואף תרמה לקידום אוכלוסייה זאת במובנים רבים.

 פול כיהן כראש החוג לחינוך מיוחד בין השנים 2013-2019 ופעילותו רבת השנים בחוג הייתה מבורכת.

יהי זכרו ברוך

 

לקריאת הכתבה על מותו של פרופ׳ פול מילר מאתר כלבו (בחלון חדש)

 

 

 

חברים מהפקולטה זוכרים את פול

 נרות נשמה על רקע שחור

״פול - שמחתי כל כך שהמקהלה הקמרית של טיבעון הסכימה להופיע בהתנדבות בערב סיום השנה של הפקולטה לחינוך שערכתי בביתי.  זה הייה מזמן - בשנת 1998 אם אני זוכרת נכון. והינה, חברי המקהלה שהוזמנה על ידי יורדים אט אט במדרגות גינת הביית שלי בטיבעון - ופתאום אני רואה אותך ביניהם. איזו הפתעה נעימה. ומאז, לאורך כל הדרך, תמיד הפתעת בשקט שלך -  איש מוסיקה, תמיד חבר, תמיד אמין, תמיד מדען ותמיד בעל קול מיוחד - בכל תחום - צליל קולך מלווה אותי פול - כבר בגעגועים״

פרופ׳ רות לין 

שירי לבויאלקראת פתיחת שנת הלימודים, ד"ר שירי לביא מהחוג למנהיגות ומדיניות בחינוך (המגמה לניהול מערכות חינוך) התראיינה במספר כלי תקשורת:

כאן להאזנה לראיון (בחלון חדש) בתכנית הבוקר של קלמן ליברמן ברשת ב', בנושא פתיחת שנת הלימודים בעולם בצל משבר הקורונה. על הפתרונות, המשמעויות, השונות - והדמיון בין מדינות.

לחץ כאן לצפיה בראיון ב-Ynet (בחלון חדש) בנושא החזרה ללימודים בעולם - בדגש על דנמרק, אוסטרליה וארה"ב.

כריכת שני הספרים החדשים של פרופ׳ אדיר כהןברכות חמות לפרופ׳ אמריטוס אדיר כהן לרגל צאת שני ספרי שירים:


החלון הנסתר פנימה והחוצהכריכת הספר החלון הנסתר פנימה והחוצה

אוסף נרחב של שירים הפותחים חלון לעולמו של הכותב ונפתחים אל פרשיות חייו ואף נפתחים החוצה אל העולם המקיף אותנו ומקיימים איתו כדברי מרטין בובר, ״יחסי אני-אתה״.

 

 

לפקוח עיניים לרווחהכריכת הספר לפקוח עיניים לרווחה

כמאתיים שירים על החיים, החברה ועולמנו שלנו שבכולם תום ופיכחון ואנו חיים את חיינו בין השימחה והיאוש, מבקשים להעניק משמעות לחיינו וחותרים לפקוח עיניים לרווחה, לעורר את עיוורי הדרך ולחתור למימוש אישיותנו.

באתר זה נעשה שימוש בתמונות מתוך מאגרי התמונות Thinkstockphotos Shutterstock istockphoto
Menu