אירועים במגמה

איור כתובות תכונות

יום העיון השנתי למגמה לחקר החינוך האלטרנטיבי

ביום רביעי ה-1.5.19, התקיים יום העיון השנתי המגמה לחקר החינוך האלטרנטיבי בחוג ללמידה, הוראה והדרכה. יום העיון התמקד בנושא החינוך הפרוגרסיבי, תוך שילוב למידה סדנאים בסיור חוייתי. יום העיון התקיים בתיכון החברתי בקריית אתא. לאחר דברי פתיחה ומדיטציה קצרה עם מארגנת יום העיון, ד"ר אביבה ברקוביץ'-אוחנה ראש המגמה לחקר החינוך האלטרנטיבי, יום העיון נפתח בשיחה עם מנהלת בית הספר, קרן ברנס...

סטודנטים יושבים סביב שולחן עגול ומתבדחים

יום עיון משותף למגמה לחינוך, חברה ותרבות והמגמה לחקר החינוך האלטרנטיבי - 2018

יום רביעי ה-23.5.18, התקיים יום העיון השנתי המשותף של המגמה לחינוך, חברה ותרבות בחוג למנהיגות ומדיניות בחינוך והמגמה לחקר החינוך האלטרנטיבי בחוג ללמידה, הוראה והדרכה. יום העיון הדגיש את שיתוף הפעולה בין שתי המגמות והתמקד בנושא 'מדיה ומדיום: ניתוחי שיח ביקורתי של סדרות טלוויזיה...

הודעות

המפגש הראשון של הפורום האקדמי הישראלי לפילוסופיה עם ילדים

המפגש הראשון של הפורום האקדמי הישראלי לפילוסופיה עם ילדים שמטרתו ליצור קהילה של חוקרים ואנשי פרקטיקה חינוכית בתחום בארץ ובעולם.

מפגש זה הוא הראשון בסדרת מפגשים בסמסטר זה. במהלכו נארח מספר דמויות מרכזיות מהעולם בתחום פילוסופיה לילדים ופילוסופיה עם ילדים ונשמח להשתתפותכם במפגשים אלה.

המפגש הראשון יכלול את הרצאתה של פרופ' דניאלה קאמי מאוניברסיטת גרץ שבאוסטריה. דניאלה עוסקת מזה 20 שנה בפילוסופיה עם ילדים בכל רחבי אירופה. היא עומדת בראש המרכז האוסטרי לפילוסופיה עם ילדים והיתה מכותבות תכנית הלימודים של האיחוד האירופי בתחום קוסמופוליטיות ופילוסופיה עם ילדים בעידן של פליטים.

לצפייה בהזמנה למפגש לחץ כאן

כנס בנושא: פדגוגיה מתבוננת: רוח, מודעות וקסם בחינוך

מכון מופת, תל אביב, יום שלישי, י"א בניסן תשע"ח, 27 במרץ 2018, בשעות 15:00-9:00.

לפרטים נוספים לחץ כאן

לצפייה בעלון לקראת הכנס לחץ כאן

הכנס הישראלי התשיעי לחקר רוחניות עכשווית